Новорічні та Різдвяні свята вже близько!Співробітники Миколаївського краєзнавчого музею підготували велику святкову програму, яка розпочинається вже  з  5 ГРУДНЯ і продовжиться до 10 СІЧНЯ 2017 року.

Для вихованців дитячих дошкільних закладів та учнів початкових класів пропонуємо екскурсію "Ми Святого Миколая у віконце виглядаєм"  з ляльковою виставою. Під час екскурсії діти дізнаються про традиції святкування Миколаєвих днів, Святвечора, Різдва Христового та побачать справжній дитячий Вертеп.

Учнів 4-6 класів загальноосвітніх шкіл запрошуємо на «Прогулянку новорічними стежками музеїв світу». У нас ви з користю проведете дозвілля: отримаєте знання про українські новорічні,  Різдвяні традиції. Ми разом здійснимо подорож різними музеями світу, дізнаємося про святкові традиції  різних народів. Сподіваємось,що Ви отримаєте радість і задоволення від участі в цікавій ігровій програмі.

Всіх, хто хоче зробити новорічні подарунки своїми руками, запрошуємо на екскурсію «Зимові свята на Миколаївщині» з майстер-класом на Ваш вибір:

1. Оберіг «Янгол- охоронець»
  2. Оберіг «Різдвяний павук»
  3. Іграшка «Коза до Різдва»
  4. Іграшка «Вогняний півень»
  5. Новорічна листівка

Вартість екскурсії: 10 грн. вхідний квиток + 30 грн. екскурсійна путівка на групу (група не більше 20 осіб)

Обов’язкове попереднє замовлення екскурсії!

Телефони: 37-70-14; 37-70-18; 37-70-32