Миколаївський обласний краєзнавчий музей запрошує дітлахів з батьками на цикл занять проекту «ЗРОБИ! ЗБЕРИ! ЗБЕРЕЖИ!». Заняття складаються з тематичної екскурсії та майстер-класу по виготовленню народної іграшки. Відвідувачі, які зберуть колекцію з 7 ляльок, отримають сертифікат учасника проекту.

Розклад занять:

29 жовтня - «Народна іграшка запрошує». Знайомство з народною іграшкою. Виготовлення оберегової ляльки Бажанниці.

30 жовтня - «Іграшки з рослин». Екскурсія залами природи, знайомство з флорою Миколаївщини. Виготовлення іграшки «Кубишка-Травниця» (дітлахи матимуть змогу не тільки виготовити ляльку, але й скласти власний букет із степових трав для неї).

31 жовтня – «Іграшки для забави». Екскурсія залами природи. Знайомство з фауною Миколаївщини. Виготовлення іграшки «Сорока».

1 листопада - «Іграшки з тканини». Екскурсія залами музею, знайомство з поняттям «час» за допомогою музейних предметів. Виготовлення іграшки «День і ніч».

2 листопада – «Іграшки з ниток». Екскурсія залою «Козацтво на Миколаївщині». Виготовлення іграшки «Кінь».

3 листопада - «Іграшки - обереги на достаток». Екскурсія залами музею, знайомство з особливостями хліборобської праці селян. Виготовлення іграшки - оберегу «Богач».

5 листопада – «Оберегові ляльки». Екскурсія залою «Заселення краю», знайомство з особливостями жіночої праці. Виготовлення оберегової іграшки «Берегиня роду».

Збережемо народну іграшку разом!

Початок занять о 14.00. Ціна одного заняття – 12 грн.

Довідки та попередній запис за телефонами: 37-70-32; 37-70-18; 067-282-65-34; 073-473-40-32

b_150_100_16777215_00_images_DSC_5843.JPG