Шановні друзі!

21 березня о 12-00 запрошуємо до Миколаївського обласного краєзнавчого музею на відкриття виставки «Майстер».

Виставка «Майстер» створена в рамках музейного проекту «Миколаївські родоводи» і присвячена 70-річчю Олексія Інокентійовича Байбородіна, майстра-кераміста, члена творчого об’єднання «Прибужжя». Починаючи з 1972 року, він – учасник  різноманітних за тематикою і напрямами виставок, лауреат  Всеукраїнського огляду народної творчості (м. Київ).

Для даної виставки Олексій Інокентійович надав фотографії, документи, особисті речі зі свого сімейного архіву. Завдяки цьому відвідувач зможе дізнатися історію його родоводу. Цією виставкою майстер висловив любов та вдячність своїм батькам, близьким, вчителям, колегам, друзям.