У вересні 2019 року Миколаївський обласний краєзнавчий музей став одним  із переможців грантового конкурсу Миколаївського глиноземного заводу «Місто іновацій-2019». Проєкт «Останні з кайнозою або динозаври в музеї»  став переможцем у номінації «Місто мрія» та був спрямований на організацію суспільно корисної діяльності в сфері екології та захисту довкілля.

У ході реалізації проєкту була створена пересувна виставка «Світові екологічні проблеми. Охорона довкілля», організовані освітні майданчики у  філіалах  бібліотек ЦБС для дорослих ім. М.Л. Кропивницького. У краєзнавчому музеї з’явилися нові експозиційні зони, пов’язані з проблемою збереження довкілля, а також 3D панорамна фотографія, за допомогою якої можна здійснити віртуальну подорож заповідними місцями Миколаївщини. У рамках проєкту серед жителів міста було оголошено конкурс «Останні з кайнозою?». Він складався з трьох етапів: вікторини, конкурсу плакатів та екологічних акцій.

У конкурсі було зареєстровано 27 команд.  Вони стали учасниками виставки еко – плакату «Зупинимо катастрофу разом!», яка діє в музеї, а також провели 20 акцій, спрямованих на популяризацію екологічного руху серед жителів міста. Формат еко-акції розроблявся учасниками самостійно, фіксувався на відео та викладався в групі «Останні з кайнозою або динозаври у музеї» для оцінювання іншими командами. За отриманими результатами були оголошені переможці.

20 грудня у Миколаївському міському Будинку  вчителя відбулось нагородження переможців дипломами та цінними подарунками.

b_150_100_16777215_00_images_IMG_324012.JPG b_150_100_16777215_00_images_IMG_3354.JPG b_150_100_16777215_00_images_IMG_3405.JPG