Під час карантину фонди музею поповнились цікавими експонатами, у тому числі особистими речами, засновника щорічної регати крейсерських яхт «Кубок Кінбурнської коси» - Сергія Шаповалова.
Він усе життя прожив в Миколаєві. Був депутатом Миколаївської обласної ради першого скликання (1990-1994), головою постійної комісії з екології Миколаївської обласної ради, доцентом кафедри «Суднових енергетичних установок» машинобудівного факультету Миколаївського кораблебудівного інституту, викладачем кафедри вищої математики,гідродинаміки.
С. Шаповалов займався екологією та охороною довкілля, перебував на посаді національного представника України в «Міжнародній чорноморській мережі громадських організацій», член «Українського Національного комітету Міжнародного союзу охорони природи», член «Міжнародної мережі сталої енергії»,член-кореспондент Української академії наук Національного прогресу, завідувачем лабораторії АСТА.
До музею експонати передала вдова Сергія Шаповалова - Олександра. Також у нашому закладі працює їх родичка - М.І. Камінська, яка прийняла та описала отримані речі, серед них колекція світлин, кубки за перемогу та дипломи «Егейських регат», медалі: «Кубок Стрілки», «Кубок А.І. Суецького», «Екологічна регата пам’яті С. Шаповалова», дошки пам’ятні за перемогу в «Егейських регатах», буклети Екологічної регати, плакати «Кубок Кінбурнської коси». Всі експонати знайшли гідне місце у нашій колекції.

b_150_100_16777215_00_images_1006517.jpg b_150_100_16777215_00_images_10067617.jpg  b_150_100_16777215_00_images_100816.jpg