12 липня о 12:00 відбудеться урочисте відкриття виставки «Єврейський Миколаїв», яка розповідає про розвиток Миколаївської єврейської громади від початку заснування міста до сьогодення. Експозицію створено з  експонатів Миколаївського обласного краєзнавчого музею, музею Миколаївського товариства єврейської культури, Миколаївської єврейської релігійної громади – це особисті речі, фотографії, документи, які належали єврейським родинам Миколаєва.

Виставку доповнює 5 інформаційних банерів і макет Миколаївської хоральної синагоги, які створені у тісній співпраці краєзнавчого музею та БФ «Пам’яті жертв Голокосту с. Богданівка».

Метою виставки є популяризація внеску єврейської національної меншини у розвиток м. Миколаєва серед відвідувачів музею.