Протягом 2016-2017 учбового року в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї тривав проект «Музей очима дітей».  30 вихованців дитячої студії «ФотоКрок» під керівництвом Гузій Ірини Сергіївни знайомились з життям краєзнавчого музею зсередини. Гуртківці отримали доступ в експозицію та фонди музею, побували на різних заходах та в усіх музейних філіях. Світлини, зроблені дітьми під час спілкування з музеєм,  неповторні: адже тільки діти можуть бачити  те, чого дорослі не помічають.

Сам проект «Музей очима дітей» унікальний. Перший в Україні, він став професійною лабораторією для учасників фотостудії, а також дозволив розкрити  творчий потенціал музейної спільноти. Діти навчалися у дорослих, дорослі – у дітей. Про це свідчать тематичні фото сесії – « Народні строї Миколаївщини», «Привиди та казки нашого музею». Моделями виступили 20  працівників обласного краєзнавчого музею, серед яких юрист, економіст, учений секретар, реставратор, фотограф, робітники, наукові співробітники. Роботи дітей стали основою кількох виставок в музеї та поза його межами. Частина творчого доробку  була презентована на  16-му Всеукраїнському дитячому кінофестивалі у Кременчуці. Там команда студії «ФотоКрок» за фільм «Де живуть казки» отримала свій перший, поки ще маленький «Оскар». Ми пишаємося нашими друзями-фотоаматорами: операторська  група у складі Дарини Биць, Альони Дегтяр, Дар’ї Краснощеко, Єлизавети Місюкової знімала фільм   в стінах Миколаївського обласного краєзнавчого музею, а  акторами в фільмі виступили друзі музею та його працівники: Михайлик К., Гаврилов І., Світляченко О., Крилова А., Столярчук В., Копецький М.

b_150_100_16777215_00_images_21032618.jpg b_150_100_16777215_00_images_21032844.jpg