Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Вперше свято стали відзначати в 1950 році. Воно було засноване в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок.

МОКМ не залишається осторонь відзначення міжнародного Дня захисту дітей. Ми запрошуємо вас та ваших дітей відвідати у цей день музей. Програма цього року невелика, але доволі цікава. По-перше, 1 червня діти до 14 років відвідують музей безкоштовно.

По-друге, якщо ви ще побоюєтесь знаходиться з дітьми в приміщенні, майстер – клас буде проходить на галявині, перед музеєм.

Отже, пропонуємо ознайомитись з програмою:

11-00  - динозавр Ті–Рекс запрошує на веселу дінозарядку та майстер – клас з виготовлення хижого динозавра. (Галявина перед музеєм).

12-00 - тематична інтерактивна екскурсія «Україна - це ми!». Під час екскурсії діти дізнаються про історію формування української державності, символіку, про цікаві факти з історії, культури та традицій України, відгадають загадки.

13-15 – презентація літньої програми «Юний краєзнавець».

13-30 – інтерактивна екскурсія – квест «Жива вода то є життя»:

• Цікава пізнавальна інформація про воду;
  • Незвичайні та неочікувані експерименти;
  • Відеофільм;
  • Квестові завдання з пошуку музейних експонатів.