Шановні друзі! Ми постійно турбуємося, щоб відвідування Миколаївського обласного краєзнавчого музею було цікавим, приємним та безпечним для вас. З цією метою співробітники музею розробили проєкт «Музей: безпечно, пізнавально, інтерактивно» підтриманий Європейським Союзом за програмою House of Europe. Він спрямований на розробку додаткового цифрового продукту та впровадження його в експозицію музею.  Це освітні ігри, вікторини, тести, відео тощо, в яких можна більше дізнатися про експонати, історію краю або узагальнити інформацію, що знаходиться в залах музею. Під час огляду експозиції ви матимете можливість порівняти старі листівки та сучасні архітектурні об’єкти, перевірити свої знання  у визначенні мешканців Чорного моря, дізнатися, як виготовляє керамічний посуд гончар або яким чином самовар нагріває воду. Під час самостійного огляду експозицій музею можна відсканувати QR-код та завантажити контент на мобільний телефон або скористатися моноблоком, щоб вивести додатки на екран.

Завітайте до музею, щоб безпечно, пізнавально та інтерактивно провести час!

b_150_100_16777215_00_images_036.jpg b_144_256_16777215_00_images_037.jpg