УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ,
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Акція-конкурс:
ВРЯТУЙ СОЛДАТСЬКУ ДОЛЮ ВІД ЗАБУТТЯ
Акція-конкурс «Врятуй солдатську долю від забуття» проводиться Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм у рамках Програми військово-патріотичного виховання населення області на 2015 – 2020 рр., затвердженої Миколаївською обласною радою 30 липня 2015 р. № 24. Мета акції полягає у залученні учнівської молоді до вшанування пам’яті учасників Другої світової війни, через збір та передачу до музейних фондів їх спогадів, матеріалів, фотографій, особистих речей тощо.
До участі запрошуються
Учні старших класів загальноосвітніх шкіл Миколаєва та області, вихованці краєзнавчих гуртків.
Умови участі
1. Учасникам акції пропонується підготувати коротку розповідь-презентацію про ветерана Другої світової війни на основі зібраних документів, фотографій, особистих речей, спогадів. З метою увіковічення пам’яті, увесь комплекс предметів або його частину необхідно буде передати до фондів музею.
2. Бажаючі взяти участь в акції до 16 квітня 2018 р. мають надіслати на нашу електронну адресу коротку інформаційну довідку про учасника конкурсу та тему його презентації.
3. 20 квітня о 14.00 у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбудеться захист розповідей-презентацій, присвячених долям ветеранів Другої світової війни.
Призи
Усі учасники акції отримають дипломи та цінні подарунки.
Контактна інформація:
Тел. (0512) 37-70-54