15 лютого під час  прес-конференції вирішувалася подальша доля виставки «Світ в мініатюрі: Миколаїв залізничний». Остаточно було прийнято рішення, що виставка залишається в краєзнавчому музеї та буде поступово розширюватися. Директор музею В.А. Михайлов пообіцяв всіляко сприяти цьому процесу. Автори макету  Dream City  Шинкаренко А., Фісенко Л. та Смишляєв А. планують створювати нові локації міста мрії на очах у відвідувачів. Андрій Шинкаренко (молодший) розробив макети 3D-моделей Магістрату  та Адміралтейського собору для створення локації Соборної площі XIX ст.

За період роботи виставки її переглянуло майже 10000 чоловік, були представники з 41 держави, у книзі відгуків залишили 3000 записів.