Майже в кожній оселі є статуетки у вигляді тварин або декоративний посуд. Тому цього разу в рамках проєкту «ВИСТАВКА ОДНОГО ПРЕДМЕТА» співробітники вирішили показати перлинки зооморфного посуду з колекції музею. У залі «Заселення краю» впродовж місяця можна помилуватися роботами гончаря з с. Лупарева Сергія Володимировича Глушка, миколаївської майстрині Валентини Василівни Верстіної, опішнянського майстра Трохима Назаровича Демченка тощо. Є фігурка баранця, виготовлена у 1973 році в майоліковому цеху Миколаївського заводоуправління будівельних матеріалів. Це копія глечика римського часу у вигляді баранчика, знайденого під час розкопок давньогрецького міста-поліса Ольвії. Експонати супроводжуються QR-кодами, де подається додаткова інформація про предмети. Запрошуємо Вас до музею!