Археологічний тиждень у музеї

Запрошуємо всіх поринути в захопливий світ археології з 12 по 14 серпня! На вас чекають цікаві майстер-класи, екскурсії та лекції, які перенесуть вас у давні часи та відкриють таємниці минулого.

12 серпня:
🔹 11:00 – Археологічна майстерня для дітей. Мініекскурсія експозицією, пошукова робота та реставрація знайдених артефактів.
✏️ Обов’язковий попередній запис.
🔹 15:00 – Інтерактивна екскурсія Наталі Софієнко «Таємниці, що ховає Посейдон» про підводні археологічні дослідження.

13 серпня:
🔹 11:00 – Мініекскурсія залами археології та майстер-клас з виготовлення монетниці ольвіополітів.
🎟 Вартість — 50 грн;
✏️ Обов’язковий попередній запис.
🔹 14:00 – Авторська лекція Наталі Гаркуші «Наш земляк Борис Мозолевський». Дізнайтеся про «скіфське золото», життєвий і творчий шлях та поетичну спадщину нашого земляка.
🎟 Вхід вільний;

14 серпня:
🔹 11:00 – «Школа музейних професій: зберігач фондів, археолог». Мініекскурсія залами археології, участь у розкопках, передача артефактів до музейних фондів.
✏️ Обов’язковий попередній запис.
🔹 15:00 – Тематична екскурсія Іллі Хворостянюка «Таємниці бронзового казана з „Дикого Саду“ і не тільки».
✏️ Бажаний попередній запис.

Попередній запис, довідки та детальна інформація за ☎️ 0512-37-70-14 або 093-814-24-36 (Telegram, Viber).

12-14 серпня

main-3

Інші події

Дивитись усі події
  •  Святковий тиждень до Дня міста-героя Миколаєва.

9 -15 вересня

• Екскурсія “Таємниці музейних підвалів”

Авторська екскурсія Тетяни Губської підвалами “Старофлотських казарм”

10-11 серпня

11:00 та 15:00

• Літній степ та його мешканці

Екскурсія вихідного дня для сімейного дозвілля з майстер-класом.

27-28 липня

11:00 та 14:00

• Експедиція професора Джонса

Екскурсія-квест для вихідних з дитиною

20-21 липня

• Екскурсія виставкою «Зірка на небосхилі»

Кураторська екскурсія Іллі Хворостянюка тематичною виставкою «Зірка на небосхилі».

8 ЛИПНЯ