4 лютого о 14:00 відбудеться  відкриття виставки «САФАРІ – ТРОФЕЇ МИНУЛОГО». Це сумісний проєкт Миколаївського краєзнавчого музею та Миколаївського зоопарку. Майже усі експонати, яким понад 100 років, на виставці демонструються вперше.

В основу експозиції лягли трофеї африканських мисливських експедицій початку ХХ ст., які зберігаються  у фондах музею. Нажаль, ми не знаємо,  хто їх передав . Але є припущення, що це трофеї з колекції  відомого архітектора ( будинок з химерами в Києві), який був не менш відомим мисливцем, Владислава Владиславовича Городецького. В період 1895-1910 років він відвідав з мисливськими експедиціями Сибір, Алтай, Кавказ, Персію, Монголію, Тибет, Афганістан. А  1911 року відправився в річну мандрівку Африкою, після якої написав та видав книжку «В джунглях Африки». Відомо, Городецький дарував трофеї з власної колекції музеям України.

Дякуємо Миколаївському зоопарку за підтримку прєкту і доповнення виставки черепами та опудалами африканських тварин з музею зоопарку. Особлива вдячність директору Володимиру Миколайовичу Топчому  за  етнографічні предмети з приватної колекції, які доповнили та  прикрасили експозицію.

Отже, з 5 лютого запрошуємо до перегляду виставки «Сафарі – трофеї минулого»!

Довідки за телефонами: (0512) 34-70-14; 093 354 27 81.