24 серпня у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї  відбулося відкриття пересувної виставки «Ми одна родина, ми завжди єдині!».

Це спільний проєкт громадської спілки «Рада національних товариств Миколаївської області» та  музею, який підтримало управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації в рамках Обласної цільової  національно-культурної програми "Збереження та розвиток етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин у Миколаївській області" на 2019-2021 роки.

Виставка розповідає про мешканців області різних національностей, які зробили значний внесок у розвиток культури, науки, мистецтва, охорони здоров’я, освіти нашого краю.

До кінця вересня з виставкою можна ознайомитися в краєзнавчому музеї, 4 жовтня - на щорічному всеукраїнському фестивалі національних культур «Дружба». Далі до кінця року виставка буде експонуватись у різних культурних і освітніх установах міста.

На відкриття виставки завітали представники різних національностей. Прикрасою заходу стали концертні номери у виконанні вихованців національно-культурних товариств м. Миколаєва та області: Юлії Павлюк (білоруське товариство «Голас Радзімы»), Рената  Таточенко, (українець, який вивчає грузинську мову), Гагіка та Давіда Хачатурян (спілка вірмен України Миколаївської області),  ансамблю циганського танцю «Терне рома» (керівник Вікторія Чорна).

b_150_100_16777215_00_images_IMG19.jpg b_150_100_16777215_00_images_IMG420.jpg b_150_100_16777215_00_images_IMG530.jpg