7 жовтня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація  історико - етнографічного нарису Любові Твердовської «Історичними стежками Кінбурнської коси», виданої в рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання.

Автор книги, вчитель історії Васильївської ЗОШ І-ІІІ ст. Очаківського р-ну,  на основі архівних  документів, переказів корінних мешканців Кінбурну розповідає про самобутній куточок Миколаївщини, висуває цікаві припущення щодо його історії, знайомить з особливостями побуту його жителів.  Разом з учнями Любов Петрівна накопичувала матеріали стосовно особливостей будівництва житла, рибальства, солевидобутку на косі, вивчала походження топонімів, історію суто кінбурнських слів та словосполучень. Як відмітила редактор видавництва «Іліон»: «Книга навчає підростаюче покоління любити свій рідний край – місце, де народилися».

Багато років Л.П.Твердовська збирала фото земляків, предмети побуту, одяг, яки стали основою виставки «Кінбурн: вони так жили (побут та промисли ХІХ - початку ХХ століття )» у Очаківському військово-історичному музеї  ім. О.В.Суворова. Більшу частину зібрання вона залишила на постійне зберігання у музеї.