З 1 жовтня до 12 листопада  у рамках проєкту «Музейні екологи»  проходив конкурс саморобних виробів із вторсировини «ЕКОДИВО», який  підтримав Миколаївський місцевий благодійний фонд «Центр соціальних програм». У конкурсі взяли участь близько 80 вихованців дитячих садочків, учнів шкіл,  гуртківці міста та області.

Переможців обирали у трьох вікових категоріях: молодша група «Разом з мамою» – від 3 до 5 років; середня група – від 6 до 8 років; старша група – від 10 до 12 років.

16 листопада комісія визначила лауреатів першої, другої та третьої премії. Це була складна задача, бо багато робіт, представлених на конкурс, варті нагороди.

Переможцями стали:

Молодша група:  І місце  - Пояркова Анастасія,

ІІ місце - Требух Софія,

ІІІ місце - Кузь Максим.

Середня група: І місце - Андрійчук Мірра,

ІІ місце - Лучук Єгор,

ІІІ місце - Глушко Аріша.

Старша група: І місце - Дорошенко Анастасія,

ІІ місце - Псаревська Світлана,

ІІІ місце - Дорошенко Вадим.

Переможці конкурсу одержали  дипломи Миколаївського обласного краєзнавчого музею та подарунки від БФ «Центр соціальних програм». Всі учасники нагороджені дипломами за участь.

Організатори проєкту вдячні всім конкурсантам за гарні роботи, віддані сили, витрачений час і   старання. Бажаємо успіхів і творчого натхнення.

b_150_100_16777215_00_images_10100.jpg b_200_260_16777215_00_images_111111.jpg b_150_100_16777215_00_images_4589.jpg