19 січня - День музейного селфі. Це щорічна міжнародна акція, яка проводиться у середині січня.

Цього року наш музей уже 7-ий раз долучається до акції і пропонує провести її не одним днем, а розпочати 19 січня і закінчити 23січня.

У ці дні потрібно завітати до музею, зробити селфі з улюбленими експонатами і розмістити світлини або під цим постом, або на своїй сторінці у Facebook. Обов’язково ставте хештеги: #Museumselfieday і #MOKM.

Три учасника,  які наберуть більшу кількість вподобань, отримають від музею призи. Оголошення переможців відбудеться 25 січня.

А ще пропонуємо для селфі нову локацію у залі «Духовне і культурне життя в краї» (ІІІ поверх) - це грамофон, який нещодавно повернувся з реставрації. Він стоїть на спеціальній тумбі для зберігання платівок, а поряд у вітрині – самі платівки з цікавими етикетками.