27 липня 2017 р. у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Dreamсity: світ в мініатюрі».  Колекціонери-моделісти Андрій Шинкаренко, Леонід Фісенко та Анатолій  Смишляєв створили макет (12 кв. м) уявного міста, у якому є все: залізниця з вокзалом, тунелями, депо, діючим тепловозом М-62 («Машка») та майже справжнім паровозом, для заправки якого є вугільний склад; на скелях розкинувся старовинний замок, збудований в XIII-XV ст.ст.;  під горою – приватний сектор  з садами, городами, теплицями, магазинами, ресторанами; в промисловій зоні розташовані  шахта, механічний завод, газгольдери, а для відпочинку мешканців уявного міста є лунопарк. На макеті розташовано біля 200 споруд, але про Шухівську водонапірну  вежу хочеться сказати окремо. Її  модель зроблена на основі оригінальних креслень в масштабі 1:87 та роздрукована на 3D-принтері Костянтином Ульяновим для експонування на виставці.  Будинки уявного  міста не схожі на будинки Миколаєва, але коли Ви послухаєте екскурсію Андрія Шинкаренка, Ви зрозумієте, що це є місто-мрія, таким хочуть бачити Миколаїв автори макету.