УВАГА! КОНКУРС!

Миколаївський  обласний краєзнавчий  музей  оголошує конкурс  саморобних новорічних іграшок «Свято завжди свято!». Конкурс передбачає 5 вікових категорій – від 3 до 16 років. Один учасник-одна робота! Всі учасники отримають дипломи та сувеніри.

Для участі в конкурсі:

Крок 1. Зареєструйся на музейній сторінці в Фейсбуці з 25 листопада по 24 грудня 2020 р. https://www.facebook.com/groups/532957410472732

Крок 2. Зроби фото саморобної іграшки (з різного ракурсу) та фото процесу виготовлення роботи (до 5 фото).

Крок 3. Розмісти свої фотографії, підпиши їх (П.І., рік народження, гурток (по бажанню).

Крок 4. Принеси іграшку до музею.

Пропонуємо усім не байдужим голосувати за роботи учасників тому, що  журі буде оцінювати  роботи з врахуванням кількості «лайків».

Кращі іграшки  прикрасять  музейну  ялинку.

29 грудня 2020 р. - оголошення переможців конкурсу!

Роботи для оцінювання прийматимутся у музеї за адресою м. Миколаїв, вул. Набережна 29.

Куратор конкурсу Камінська Марія Іванівна - тел. 0503917207, (0512) 37-70-32,

Viber музею 93 354 27 81 (Старофлотські казарми).

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ

саморобних новорічних іграшок «СВЯТО ЗАВЖДИ СВЯТО!»

25.11.2020-29.12.2020 року.

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Конкурс проводить Миколаївський  обласний краєзнавчий  музей (вул. Набережна, 29).

1.2. У Конкурсі беруть участь діти та молодь  віком від 3 до 16 років.

1.3. До участі у Конкурсі допускається Учасник, який:

- надав фото саморобної іграшки (з різного ракурсу) та фото процесу виготовлення роботи (до 5 фото) на сторінці у фейсбуці «Миколаївська вишита ялинка» https://www.facebook.com/groups/532957410472732

- розмістив фотографії, з підписом (Ф.І.О. рік народження, навчальний заклад),

- приніс іграшку до музею ( за бажанням, для учасників з області не обов’язково).

1.4. У Миколаївському  обласному краєзнавчому  музеї відбудеться нагородження переможців і заключна виставка конкурсу (найкращими роботами прикрасять ялинку в музеї).

ІІ. МЕТА

2.1. Популяризація самодіяльної творчості дітей та молоді, підвищення художнього рівня, сприяння зростанню виконавської майстерності.

ІІІ. ЗАВДАННЯ

3.1. Виховання дітей та юні засобами мистецтва.

3.2. Підвищення художньої майстерності учасників.

3.3. Естетичний та духовний розвиток молодого покоління.

ІV. ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ

4.1. Конкурс проводиться у чотирьох вікових категоріях:

Молодша група – від 3 до 5 років (повних) «Разом з мамою»;

Середня група – від 6 до 9 років (повних);

Старша група – від 10 років до 13 років (повних).

Молодь – від 13 років до 16 років (повних).

4.2. Повний вік учасників визначається на день проведення конкурсу.

V. КОНКУРСНІ НОМІНАЦІЇ

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

5.1. Малюнок

Всі види та техніки виконання

5.2. Декоративно-ужиткове мистецтво

Всі види та техніки виконання

VІ. ЖУРІ, ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

6.1. Оцінювання

1.Конкурс оцінює журі (додаток 1)

1. Оцінювання відбувається за 10 бальною шкалою.
  2. Середній бал визначається шляхом складання всіх балів – поділених на кількість членів журі.
  3. Оцінювання відбувається у «закритий» спосіб (оцінки виставляються тільки у протоколі членів журі).
  4. Голова журі має право на 1 (один) додатковий бал.

6.2. Визначення переможців

1. У кожній номінації та віковій категорії присуджуються звання:

«Лауреат І премії», «Лауреат ІІ премії», «Лауреат ІІІ премії».

1. Звання «Гран-прі» - присуджується 1 (одне) серед всіх вікових категорій.
  2. Звання «Найкраща саморобна іграшка» («Приз глядацьких симпатій») присуджується за підрахунком «лайків» в соціальній мережі Інтернет.
  3. За рішенням журі можуть бути присуджені «Спеціальні призи».
  4. Рішення журі є остаточним обговоренню і перегляду не підлягає.
  5. Переможці нагороджуються дипломами, подарунками та сувенірами від імені організаторів (грошовий еквівалент призу не виплачується).
  6. Учасники нагороджуються дипломами учасника (тільки в електронному вигляді на електрону адресу).
  7. Колективні роботи отримують 1 (один) диплом.

VІІ. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

7.1. Конкурс проводитися в 1 заочний тур.

7.2. Заявка та робота приймаються до 25 грудня 2020 року (включно).

7.3. Кількість учасників не обмежена.

7.4. Кожен Учасник може надіслати одну роботу.

7.5. Оголошення результатів відбудеться 29.12.20 р. після засідання журі на сторінці https://www.facebook.com/nokmuseum , та сторінці конкурсу за адресою:

7.6. Призи та Дипломи переможців  відправляються Учаснику «Новою поштою» (за його рахунок) або електронною поштою.

VІІІ. ФОРС-МАЖОР

9.1.У разі закриття музею на карантин, організатори конкурс проводитимуть оцінювання он-лайн (по фотографіям у ФБ), дипломи учасникам та дипломи переможцям надішлемо Новою поштою або в електронному вигляді на електрону адресу.

ІХ. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Контактна особа: Камінська Марія Іванівна.

Телефон: 0503917207 (тільки вхідні дзвінки).

Сторінка у ФБ (де будуть виставлятися роботи): «Миколаївська вишита ялинка» https://www.facebook.com/groups/532957410472732

Поштова адреса: м. Миколаїв, вул. Набережна 29. тел. 37-70-32

Viber музею 093 354 27 81 (Старофлотські казарми)

ДОДАТОК 1.

Склад журі:

1. Михайлов Володимир Анатолійович – директор Миколаївського обласного краєзнавчого музею (МОКМ).
  2. Матасова Ірина Анатоліївна – заступник директора МОКМ по маркетингу.
  3. Романенко Світлана Василівна – завідуюча відділом пересувних та стаціонарних виставок МОКМ.
  4. Бурдіна Антонина Анатоліївна – народна майстриня, член творчого об’єднання «Прибужжя».
  5. Андієвська Поліна Петрівна – народна майстриня, автор робіт виставки в МОКМ «З іграшкою в Новий рік».

b_150_100_16777215_00_images_2-9.jpg