УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ,
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ,
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА,
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КРАЄЗНАВЦІВ
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо науковців, викладачів вищих навчальних закладів, істориків-краєзнавців, співробітників музеїв і фахівців у галузі музейної справи до участі в роботі обласної наукової конференції, присвяченої 230-річчю з дня заснування міста Миколаєва.
ХІІ МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ
(Присвячується пам’яті музейних співробітників)
відбудеться 21-22 жовтня 2021 року
Миколаївський обласний краєзнавчий музей, вул. Набережна, 29 (робота секцій)
Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека, вул. Московська, 9 (відкриття, пленарна частина)
До розгляду оргкомітетом приймаються тексти доповідей за наступним тематичним спрямуванням:
- джерелознавство та історіографія
- пам’ятки археології Миколаївщини
- Миколаївщина в контексті історії України та всесвітньої історії
- регіональна історії Миколаївщини
- видатні постаті краю
- природне різноманіття краю
- музейна справа
- місто Миколаїв, сучасний стан та перспективи розвитку
Конференція запланована як комплексний науковий захід, у рамках якого будуть поєднані обговорення останніх досягнень з досліджень регіональної історії Миколаївщини і дискусія фахівців у галузі музейної справи.
Усіх зацікавлених просимо надсилати до розгляду рукописи доповідей і заявки з відомостями про автора. Зразок заявки додається.
Кінцевий термін подання заявок – 6 вересня 2021 р. Оргкомітет залишає за собою право відбору заявок та матеріалів для публікації. Повідомлення про прийняття чи відхилення заявок будуть надіслані до 9 вересня 2021 р.
Заявки та тексти доповідей просимо надсилати не пізніше зазначеного терміну на наступну електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефони для довідок: 0634653818, 0989580774