28 лютого Миколаївський обласний краєзнавчий музей та Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти провели засідання суспільствознавчої науково-методичної студії «Історія і пам'ять», тема – «В.Н. Каразін і Миколаїв»  ( до 245-річчя з дня народження видатного науковця та громадського діяча). На зустріч приїхала з Києва спадкоємиця родини Каразіних Дешко Лариса Олегівна. Вона розповіла присутнім про родинні стосунки Каразіних, про громадську діяльність Василя Назаровича, про патріотичне ставлення до України багатьох поколінь родини. Ст. науковий співробітник музею Гаврилов Ігор Володимирович продемонстрував відеоряд із коротким історичним коментарем пам’ятних міст Миколаєва, пов’язаних з життям і діяльністю  родини Каразіних. На засідання завітали представники наукових та науково-освітніх установ міста, учні та вчителі історії ЗОШ.

b_150_100_16777215_00_images_DSC_5524.JPG b_150_100_16777215_00_images_DSC_5545.JPG