22 квітня – Всесвітній День Землі. Планета Земля - наш рідний дім, де для існування і життєдіяльності створені особливі сприятливі умови, які потрібно зберігати. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для уникнення екологічних проблем.
У Міжнародний День Землі в різних країнах лунає Дзвін Миру. Він є символом дружби, мирного життя, спокою, солідарності народів і збереження життя на Землі. Для України це завдання важливе як ніколи. Після війни ми будемо пожинати плоди бойових дій —забруднення ґрунтів, руйнування екосистем, зменшення біорізноманіття.
Наша Миколаївщина страждає від війни з перших днів вторгнення. Багато теріторій було під окупацією, багато - під обстрілами. А перлина нашого краю Кінбурнська коса вже другий рік під ворожою окупацією. У 2022 році там вирували страшні пожежі, і ми навіть не уявляємо реальний об’єм завданої шкоди довкіллю.
Поки наші збройні сили продовжують бити ворога, ми повинні зробити все можливе, щоб зберегти наші ліси, степи, річки і моря.
Співробітники музею до цієї дати змонтували банерну виставку "Природні перлини Миколаївщини". Виставка буде тривати 10 днів, вхід вільний.

b_150_100_16777215_00_images_00348.png