Запрошуємо до музею 31 серпня 2023 року о 13 годині на відкриття фотовиставки Дениса Кривого «Краса Бузького Гарду».
Денис Кривий (19.10.1988 – 11.05.2023) – фотохудожник, військовослужбовець Сил спеціальних операцій ЗСУ, учасник російсько-української війни.
З 2014 року Денис активно долучився до волонтерської діяльності, постійно намагаючись вступити до лав Збройних Сил України, але доєднався лише після підготовки влітку 2022 року. Став старшим оператором - вогнеметником групи СпП і цим дуже пишався. Служив у найгарячіших точках Східного фронту. Загинув 11 травня у боях за Бахмут, рятуючи поранених побратимів.
Виставка «Краса Бузького Гарду» - друга виставка, створена після загибелі Дениса. «Це лише початок великого масштабного проєкту на честь пам'яті чоловіка. Планується серія його виставок по містах України, благодійні аукціони, збір коштів для потреб підрозділу, в якому він боронив Батьківщину», - зауважує дружина Дениса Галина Волгіна.
На виставці представлено 117 світлин Дениса Кривого, на яких зображені мальовничі куточки Національного природного парку «Бузький Гард».
15 вересня планується проведення благодійного аукціону в приміщенні краєзнавчого музею.